loading
Habbotar.net
Kazanılabilir Rozetler

HabboTar Oyun İçi Destek Alımları İçin, tıkla!

Habbotar Hakkında
Habbotar, Habbo'nun bir hayran (fan) sitesidir ve öncelikle topluluğun kendisine odaklanır. Habbotar'ın amacı, Habbo'lara sadece birbirleriyle iletişim kurmaktan fazlasını yapabilecekleri bir platform sunmaktır. Olan bitene doğrudan müdahale edebileceğiniz bir platform. Habbotar sadece kendi başına ilginç, eğlenceli ve sıra dışı etkinlikler düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda Habbo ile işbirliği içindedir.

Habbotar, 2018 kışından bu yana Türk Habboların hayran (fan) sayfası olarak varlığını sürdürüyor ve 20'den fazla Habbo, Habbotar'ı toplumu memnun edecek şekilde daha da geliştirmek için her gün çalışıyor.

Büyüyen herhangi bir topluluk gibi, Habbotar da zaman zaman bir yandan projeyi yenileyen ve diğer yandan sorumluluk alanı genişleyen diğer çalışanların işlerini devralan yeni çalışanlara ihtiyaç duyar.
Açık Departmanlar
Mevcut açık departmanları sol tarafta bulabilirsiniz. Yeni görevler hakkında bilgi edinmek için bu sayfayı düzenli olarak kontrol edin.
Başvuruda Ne Olmalı?
Genel olarak, sizi ve kişiliğinizi daha fazla tanımak istiyoruz. Bunun için doğru kullanıcı adınızla kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca hobilerinizle (yani Habbo Hotel'de ne yaptığınız), referanslarınızla (şimdiye kadar ne yaptığınız), Habbo Hotel'de bulunduğunuz zamandan beri, neden kabul edilmeniz gerektiği ve nasıl olduğunuzla da ilgileniyoruz. Habbotar ve özellikle bu iş teklifinden haberdar olmuş, iletişim kurmuştur. Genel olarak, bize sizin hakkınızda iyi bir izlenim veren her şeyi başvurunuza eklemelisiniz.
Geri Dönüş Ne Zaman?
Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Genellikle başvurular için bekleme süresi çok kısadır. 12 ila 48 saat arasında bir cevap bekleyebilirsiniz.

Giriş yapmış bir kullanıcı olarak sol üst kısımdan başvuru durumunuzu kontrol edebilir ve aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayabilirsiniz.